پاسخ پرسش های دانشجویان و متقاضیان

پرسش و پاسخ های رایج متقاضیان

لطفا پیش از تماس با پشتیبانان و ارسال پرسش های تکراری این متن را مطالعه کنید ما در اینجا سعی کرده ایم تا به تمام پرسش های رایج شما پاسخ بدهیم.

دانشگاه های دولتی آزمون ورودی دارند که تحت پوشش کاری ما نیستند و گروه اَپلای سان فقط با دانشگاه های خصوصی ترکیه کار میکنند
خیر! در تمامی گروه های سنی با مدارک مورد نیاز میتونید اقدام به ثبت نام کنید
خیر شما میتونید با مشاوره درست کارشناسان اَپلای سان با تطبیق معدل مناسبتون بهترین رشته رو انتخاب کنید
خیر شما میتونید از هر نوع تغییر رشته ای برای ثبت نام استفاده کنید حتی گروه رشته های پزشکی و غیرپزشکی
دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت ترکیه در دو دسته خصوصی و دولتی جای می‌گیرند. به‌طور کلی 17 دانشگاه ترکیه مورد تایید وزارت بهداشت هستند که از این تعداد 7 عدد آن خصوصی است. لازم به ذکر است که خصوصی بودن دانشگاه‌ها دلیلی بر پایین‌ تر بودن کیفیت این مؤسسات آموزش عالی در رنکینگ جهانی نیست.
میتوان گفت تاریخ ثبت نام دوره پاییزی اکثر دانشگاه‌ های خصوصی ترکیه از اوایل ژانویه (حدوداً دی ماه) شروع و تا ماه‌های ژوئن (خرداد)، جولای (تیر) و آگوست (مرداد) و البته برای برخی از آن‌ ها تا اوایل سپتامبر (شهریور) ادامه می‌یابد.
* برای برنامه‌های کارشناسی، سن زیر 21 سال، برای برنامه‌های کارشناسی ارشد، زیر 30 سال و برای دوره‌های دکترا، سن زیر 35 سال بهترین دوره های ثبت نام بر اساس سن میباشند.
شهریه دانشگاه های خصوصی ترکیه به دلار میباشند، و شروع قیمت آنها از 2000 دلار میباشد.
خوابگاههای دانشجویی معتبر زیر نظر دانشگاه ثبت نام شده مورد تایید ماست و همچنین در صورت تمایل امکان تهیه محل اقامت مستقل توسط گروه اپلای سان برای دانشجویان امکان پذیر میباشد.

پاسخ پرسشتان را پیدا نکردید؟

ارسال پیغام به پشتیبان در واتساپ

اگر پاسخ شما در این صفحه نیست نگران نباشید!

کارشناسان ما در بخش پشتیبانی مجموعه اپلای سان در هر لحظه از شبانه روز آماده پاسخ به سوالات پیش آمده شما و همچنین راهنمایی کامل بصورت رایگان به شما را دارند. اگر پاسخ پرسش شما در این صفحه نیست همین الان با کارشناسان ما در ارتباط باشید :)